Apr 17th اپدیت مهم ویندوز سرور برای جلوگیری از هک شدن

با سلام و درود خدمت تمامی کابران عزیز  با توجه به ریلیز شدن ورژن جدید یک اکسپلویت خطرناک و گزارش های ارسال شده توسط کاربران در سایت webhostingtalk.com  مبنی بر هک شدن ویندوز سرور تیم فنی VPSPro از کاربران ... ادامه مطلب »

Jan 12th نکات مهم قبل از سفارش

با عرض سلام خدمت تمامی خریداران عزیز با توجه به سوالات مکرر مطرح شده توسط دوستان در مورد سفارشات تصمیم گرفتیم نکاتی را خدمت دوستان گرامی عرض کنیم سیستم عامل : Windows Server 2003: پیشنهاد Microsoft برای ... ادامه مطلب »

Oct 5th راه اندازی پنل مدیریتی تحت وب سرور های مجازی

راه اندازی پنل مدیریتی تحت وب سرور های مجازیبا سلام و خسته نباشید خدمت مشتریان گرامیتیم فنی VPSPro برای راحتی حال کاربران خود پنل مدیریتی تحت وب سرور های مجازی را راه اندازی کرد این پنل شامل : ... ادامه مطلب »

Oct 30th چرا وی پی اس پرو ؟

چرا وی پی اس پرو؟ 1- تضمین استرداد وجه ( Money Back Guarantee): ما با تلاش بي وقفه و شبانه روزي خود مي كوشیم تا در جهت ارائه خدمات مطلوب به مشتريان خود ، رضايتمندي و اعتماد آنها را جلب كند. در اين راستا با ... ادامه مطلب »

Oct 30th شماره حساب

شماره حساب ها لطفا پس از واریز مشخصات واریزی را برای بخش مالی ارسال کنید تمامی حساب ها به نام رضا صادقی گوغری می باشد بانک سامان شماره حساب: 1-1029506-800-9121 شماره کارت:6037691004895735 در اینده ی ... ادامه مطلب »

Oct 30th شرایط و قوانین

شرایط اولیه 1-1 : کلیه کاربر و نمایندگان VPSPro موظف به رعایت قوانین و شرایط سرویس دهی شرکت می باشند. استفاده از هر یک از سرویس ها، به منزله پذیرش کلیه قوانین بوده و در صورت نقض آنها VPSPro حق برخورد با ... ادامه مطلب »

Powered by WHMCompleteSolution